Teslimat ve İade

Kargolama

Tüm ürünler firmamız tarafından kargolanmakta, tedarikçi tarafından müşteriye direk gönderim yapılmamaktadır. Satışta bulunan tüm ürünler stokta hazır olarak tutulmaktadır. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Operasyonel şartlar veya depolar arası sevkiyat sebebi ile bu süre en çok 5 iş günü olabilir. 5 iş günü süresince gönderimi yapılmayan siparişler, müşteri talebi doğrultusunda iptal edilmektedir.

 

Paketleme

Sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünler, tarafımızdan özenli ve sağlam şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Kargo firması kaynaklı hasar durumlarında, sitemiz üzerinden iade talep formunu doldurarak, kargo teslimatı sırasında almış olduğunuz hasar tespit tutanağı ile beraber tarafımıza iade gönderebilirsiniz.

 

Teslimat

Kargonuzu teslimat anında kontrol etmenizi rica etmekteyiz, paketlemede bir hasar, yırtık mevcut ise veya tarafınıza açılmış bir paket ulaşır ise paketi teslim almamanızı ve bu durumu tarafımıza iletişim bölümünden iletmenizi rica ederiz.

 

Iade koşulları

Satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz, mesafeli satış sözleşmesi gereği iade edilen ürünün “tekrar satılabilir” niteliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün tekrar satışı yapılacak durumda olmaması veya kullanımı kaynaklı olarak deforme olmamış/hasar almamış olması gerekmektedir. Sitemiz üzerinden oluşturulan iade talebi neticesinde tarafınıza iade kargo gönderim kodu iletilecektir. İade gönderilecek ürün veya ürünler fatura aslı ile beraber varsa aksesuar/hediyesi ile birlikte kargo kodu kullanılarak gönderilmelidir.

Kargo kodu kullanılmadan yapılan gönderiler, tarafımıza ulaşamadan size geri dönmekte bu nedenle iadesi yapılamamaktadır.

Fatura aslı bulunmayan iadeler kabul edilmeyecektir.

Ürünün eksik parça/adet/aksesuar içermesi durumunda iade işlemi kısmi olarak yapılacak şekilde tarafınıza ulaşılacaktır.

Shopping Cart